Milan, Galliani: Balotelli qëndron 99,8 %
Pëlqej
Mario Balotelli qëndron: përqindja e konfirmimit të sulmuesit të Milan bie, por kjo thjesht për shkak të një "gabimi". Administratori i Deleguar i kuqezinjëve, Adriano Galliani, në një prononcim për "Sport Mediaset", ka folur për të ardhmen e numrit 45 menjëherë pas takimit të zhvilluar në "Arcore" mes tij Silvio Berlusconit dhe Filippo Inzaghit.

"Balotelli qëndron 99,8 për qind. Jo më 99,9 për qind pasi matematicienët kanë thënë se është gabim", u shpreh numri dy i Milanit. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori