Milan, gati oferta për Siqueira-n
Sot do të zhvillohet një takim mes Adriano Gallianit dhe drejtuesve të Atletico Madrid për Guilherme Siqueira. Administratori i Deleguar i Milanit, siç raporton "Sky Sport", mund të formalizojë me fillimin e javës së ardhshme ofertën për mëngjarashin brazilian të kampionëve të Spanjës.

Për ish lojtarin e Benfikës Milani ka në dispozicion një buxhet prej 6-7 milionë eurosh. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori