E FUNDIT/ Humb jetën një nga protestuesit e Astirit
Milan hap dyert, tifozët takojnë futbollistët (VIDEO)
Milan hap dyert për fansat e saj. Shoqëria kuq e zi për të kënaqur tifozët e shumtë që ishin mbledhur në Milanello për të përshëndetur skuadrën kuqezi që sot u grumbullua për herë të parë pas pushimeve hapi dyert për tiu mundësuar atyre takimin me të preferuarit e tyre.

Çdo tifozë kishte mundësinë e shumë kërkuar për të takuar nga afër yjet e futbollit dhe të kenë një fotografi kujtim prej tyre. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2012, ora 17:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori