Milani hedh sytë nga portieri i Marseille-s
Pëlqej
Steve Mandanda në interesimin e Milanit. Sipas gazetës franceze "Le Parisien", emisarë të klubit kuqezi kanë nisur kontaktet me Vincent Labrune, president i Olympique Marseille, për të krijuar informacione mbi portierin 29-vjeçar, i cili po rekuperohet nga një dëmtim.

Mandanda pëlqehet edhe nga Monaco, Napoli dhe Southampton. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori