Milan, hija e Capellos mbi Inzaghin
Besim te Inzaghi. Por deri kur? Pavarësisht rezultateve të dobëta të skuadrës, klubi kuqezi i mohon zërat për një ndryshim në stol. Por lista e kandidatëve për të zëvëndësuar SuperPippon zgjatet dita-ditës.

Sipas asaj që shkruan sot "Corriere dello Sport", i hapet rruga një rikthimi të bujshëm të treshes historike Capello, Albertini dhe Maldini.

Teknik aktual i Rusisë ëndërron të rikthehet në një rol "alla Ferguson", por ende nuk ka asnjë konfirmim si nga vetë tekniku italian ashtu edhe Milani. /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2015, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori