Milan i detyruar, po i afrohet nënshkrimit me sulmuesin
Pëlqej
Milan vazhdon të jetë i interesuar për Kalinic.

Milan është sërish në ndjekje për të nënshkruar me një sulmues. Shumë emra janë lidhur me rossonerët. Tani, sipas Gazzetta dello Sport, duket se i zgjedhuri është në fund Kaliniç, i Fiorentinës, një nënshkrimit që mund të mbyllet në ditët e ardhshme, përcjell Albeu.com.

Kroati nuk është më i preferuari për kuqezinjtë por është i vetmi i mundshëm i arritshëm, pasi dy emrat e tjerë njëri Bellot e tjetri Aubameyan kanë dy probleme. Italiani ka problem Torinon e cila është e pangopur për vlerën e tij dhe Aubameyang i pangopur vetë pasi kërkon një pagë të madhe nga Milani, pagë që rossonerët ia kanë prerë shkurt që nuk ia ofrojnë. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori