Milan i gjen vendin Carlos Bacas
Milan dhe Baca mund ta mbyllin udhëtimin këtë verë.

Me të riun portugez të zyrtarizuar, Baca është i vetëdijshëm se hapësirat e tij tek Milan janë minimale.

Përshërbimet e kolumbianit është e interesuar Valencia, ndërsa Marseille monitoron situatën. / albeu.com /
Shtuar më 14/06/2017, ora 20:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori