Milan i hap derën Bacas, ja ku pritet të shkojë kolumbiani
Milan teksa po mendon për afrimet në merkato, po mendon gjithashtu dhe për të tepërmit.

Një ndër to është Carlos Baca, i cili teksa shikon afrimet e Milanit e ndjen veten si të tepërt.

Lojtari she klubi i tij kanë menduar për një divorc të shpejtë dhe mesa duket Baca do të lëvizë. Një nga klubet e interesuara më seriozisht për shërbimet e tij është Marseille nga League1. /albeu.com /
Shtuar më 13/06/2017, ora 18:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori