Milan i interesuar per Xhemajlin
Albeu.com
Skuadra e Milanit dëshiron ta transferojë mesfushorin e Torinos, Blerim Xhemajli. Rossonerët do t’i ofrojnë Torinos katër milionë euro dhe shërbimet e Gianmarco Zigonit për ta transferuar tetovarin në San Siro.
Derisa bisedimet për shqiptarin që përfaqëson Zvicrën janë në proces, Sportmediaset shkruan se portieri 35-vjeçar i Monacos, Flavio Roma, është duke kaluar ekzaminimet mjekësore te Rossonerët dhe shumë shpejtë pritet konfirmimi zyrtar i transferimit të tij.
Shtuar më 12/08/2009, ora 15:46
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori