Milan i shënon edhe golin e dytë Veronas (VIDEO)

Milan ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Veronas në "San Siro"

Ai që ka shënuar golin është mbrojtësi, Alessio Romagnoli që në minutën e 30'-të ka dyfishyar rezultatin.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 33'-të. /albeu.com/

Shtuar më 13/12/2017, ora 21:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori