Milan i turpshëm! Nuk fiton as me Carpin (VIDEO)
Milani ka bërë një paraqitje apska të duhur kundër Kaprit, duke barazuar 0:0 në fushë kundërshtare.

Ekipi i Milan siguroi disa fitore të rëndësishme dhe mendohej se po ringrihej.

Por, se kjo ringritje po vihet në dyshim, pasi po barazon edhe me skuadra relativisht të lehta si Kapri. /Albeu.com/
Shtuar më 06/12/2015, ora 22:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori