Milan i “vë syrin” sulmuesit të Monacos
Drejtuesit e Milanit janë në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ri dhe tashmë në listë ka hyrë edhe Radamel Falcao.

Kolumbiani ka kontratë me Monacon deri në vitin 2020, por në rast se vjen një ofertë e mirë për të, atëherë ai do të mund të largohej.

Falcao sezonin e fundit është kthyer në më të mirën e tij, duke shënuar 30 gola.

listën e MIlanit për sulm janë edhe sulmuesi i Fiorentinas, Nicola Kalinic dhe ai i Borussia Dortmundit, Perre-Emerick Aubameyang. /albeu.com/
Shtuar më 26/07/2017, ora 18:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori