Milan, Ibra pranë largimit
Lajmet e ditëve të fundit kanë në qëndër bomberin suedez të Milan, Zlatan Ibrahimoviç, i cili duket gjithmonë e më shumë i bindur për tu larguar nga nën/kampionët e Italisë.

Kjo është edhe tema e takimit që po kryhet në këto momente mes Adriano Galliani dhe Mino Raiola, raporton "Sky Sport".

Sipas mediave italiane, tema e takimit mes numrit dy të Milan dhe agjentit të Ibrës është edhe oferta e majme që Paris Saint Germain ka ofruar për boshnjako-suedezin orët e fundit. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2012, ora 14:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori