Milan informon ekipin se ka arritur marrveshjen me lojtarin
“Football-Italia” shkruan se Milan dhe Pepe Reina kanë rënë dakort për një marrveshje. Madje është dhe “Gazzetta dello Sport” e cila e forcon këtë spekullim teksa shkruan arritjen e marrëveshjes mes dy palëve.

Gazzetta dello Sport” raporton se kuqezinjtë kanë informuar Napolin se kanë arritur e marrëveshjen me Reinën i cili do të jetë pjesë e “San Siro-s” deri në verën e vitit 2020.

Por për ta konfirmuar këtë nuk ka ardhur akoma ndonjë njoftimin zyrtar. Spanjolli do të përfitojë një 3 milionë euro në sezon plus bonuset dhe ka një mundësi për të rinovuar edhe një vit tjetër./albeu.com/
Shtuar më 08/03/2018, ora 13:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori