Milan - Inter, në Indonezi bëjnë spot për të qeshur (VIDEO)

Futbolli është padyshim një nga sportet më të ndjekura jo vetëm në Europë, por në të gjithë kontinentin.

Televizioni “Bein Sport” ka zgjedhur të njoftojë rikthimin e Serisë A dhe derbit Inter-Milan nëpërmjet një reklamet tepër gazmore.

Në videon e publikuar shfaqen disa tifozë indonezianë që mbajnë veshur fanellën e Milanit dhe disa të Interit.

Por kur duket se ato do të përballen më njëra-tjetrën dhe do të ketë konfront fizik shfaqet një mikrofon dhe e gjitha kthehet në festë. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2018, ora 23:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori