Milan i kthehet statistikave të vjetra në stadium, zbuloni sa kanë fituar kluqezinjtë nga biletat
Pëlqej
Milan wshtw duke i rikthyer, kjo duke u bazuar nw statistikat e merkatos dhe nw ato nw ndeshjeve tw fundit twkuqezinve.

Milan u riktye pasdisa sezonesh mestadiumin e mbushur. Kuqezinjtw patwn nwn total 155,901 spektatorë nw stadiu. Ky numwr wshtw konsoliduar vetwm në tre ndeshjet e para në San Siro ndaj Craiovas, Shkëndijës dhe Cagliarit, pwrcjell Albeu.com.

Klubi kuqezi ka arkëtuar 4 milionw e 365 mijë € në këto 3 ndeshje. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2017, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori