Milan kalon në avantazh ndaj Atalantës (VIDEO)

Milan ka kaluar në avantazh nda Atalantës në "San Siro".

Ai që shënuar është Gonzalo Higuain në minutën e 2'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 5'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori