Milan kalon në avantazh ndaj Cagliarit (VIDEO)
Milan ka kaluar në avantazh ndaj Cagliarit në "San Siro".

Është shënuar një autogol nga Luca Ceppitelli në minutën e 13'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 18'. /albeu.com/
Shtuar më 10/02/2019, ora 20:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori