Milan kalon në avantazh ndaj Empolit (VIDEO)

Milan ka kaluar në epërsi ndaj Empolit në "Carlo Castellani".

Ai që ka shënuar është mesfushori, Lucas Bigliaminutën e 10'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 15'. /albeu.com/
Shtuar më 27/09/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori