Milan kalon në avantazh ndaj Romës (VIDEO)

Pëlqej
Milan ka kaluar në avantazh ndaj Romës në "Olimpico".

Autori i golit është talenti Patrick Cutrone që realizonminutën e 48'-të.

Ndeshja po zjvillohet dhe po bëhet më interesante. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori