E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Inter-Atalanta (VIDEO)
Milan kalon në epërsi ndaj Dudelanges (VIDEO)

Milan kalon në avantazh ndaj Dudelanges në "San Siro".

Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentuar Patrick Cutrone në minutën e 21'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'. /albeu.com/
Shtuar më 29/11/2018, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori