Milan kalon në epërsi ndaj Sampdorias (VIDEO)
Pëlqej
Milan ka kaluar në avantazh ndaj Sampdorias "Stadio Luigi Ferraris".

Ai që ka shënuar është Cutrone në minutën e 102'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është miinuta e 107'. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori