Milan kontakton Dortmundin për Aubameyang
Milan ka kontaktuar ditën e sotme Borussia Dormun të cilës i ka paraqitur vendimin e saj për tu interesuar për Aubameyang.

Dortmund i ka deklaruar koston e transferimit të lojtarit të tyre por Milan nuk ka pranuar për një shumë të tillë. Milan i ka lënë derën e hapur Borussias për të kontaktuar pasi për lojtari ka vetëm një ofertë dhe ajo vjen nga Kina, përcjell Albeu.com.

Tianjin Quanjian është ekipi i vetëm që kja ofruar 70 milionë euro për Aubameyang. Por lojtari e ka refuzuar ekipin kinez pasi nuk dëshiron të lërë Europën. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 16:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori