Milan kryeson për blerjen e mbrojtësve më të shtrenjtë në Seria A
Milan siç raportohet nga mediat italiane është shumë pranë nënshkrimit me qendërmbrojtësin e Juventusit, Bonnuci.

Por nëse Bonucci do të nënshkruajë për 40 milionë euro atëherë ai do të bëhet marrëveshja e dytë më e shtrenjtë në historinë e Milanit për €40m, pas Rui Costa, ndersa do të jetë nënshkrimi më i shtrenjtë në histori për një mbrojtës në Serie A, përcjell Allbeu.com.

I dyti është Nesta, prap sërish nga Milani, i treti eshte Romagnoli po ashtu i Milanit dhe i katerti eshte Conti që sigurish nga Milni. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori