Milan-Lecce, formacionet zyrtare: Piatek në stol


Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Milan dhe Lecce.

Kjo ndeshje do të jetë më ndryshe për Milanin pas në stolin e Kuqezinjve është Stefano Pioli, pas shkarkimit të Marco Giampaolo, raporton Gazeta Express.

Tri fitore dhe katër humbje, këto janë statistikat e Milanit pas shtatë xhirove në Serie A, të cilat do të mundohet t’i ndryshojë Pioli.
Shtuar më 20/10/2019, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori