Milan-Liverpool dakord për £16m, Balo: Dita e fundit në Milanello
Pëlqej
Mario Balotelli gjithmonë e më pranë Liverpoolit. Sipas asaj që raporton "Daily Mail", klubi nga "Anfield Road" ka gjetur akordin me Milanin për shumën e 16 milionë sterlinave. Palët po diskutojnë detajet e transferimit dhe së shpejti pritet edhe firma zyrtare e sulmuesit italian.

Më herët, teksa linte qëndrën stërvitore të skuadrës kuqezi Balotelli shprehej për Sky Italia: "Kjo do të jetë dita ime e fundit në Milanello". /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 14:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori