Milan: Matri zëvendësuesi i Inzaghit
Pëlqej
Inzaghi


Matri tek Milani qw nw janar. Do tw jetw ai zwvendwsuesi i Pippo Inzaghit. Wshtw arritur marrwveshja me presidentin e Cagliarit, Cellino dhe ashtu siç raporton Corriere Dello Sport, nw ofertw do tw pwrfshihen edhe Onyevu edhe Oduamadi.(albeu.com)
Shtuar më 17/11/2010, ora 11:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori