Milan me mungesa kundër Arsenal
Skuadra e Milanit do të luajë me mugesa në ndeshjenArsenal e vlefshme për Ligën e Kampionëve. Probleme më të mëdha për këtë skuadër shfaqen në mesfushë ku Amanuelson nuk do të jetë prezent në këtë ndeshje pas problemeve me Kaviljen.

Ndërsa në këtë ndeshje do të mungojë edhe Ambrosini i cili është i skualifikuar ndërsa një numër i madh lojtarësh vahdojnë të jenë të dëmtuar. Ata janë Seedorf, Boateng, Merkel, Straser dhe Gattuso ndërkohë që Aquilani akoma nuk është konfirmuar nëse do të luajë apo jo. Trajneri i Arsenal Arsene Venger ka shprehur optimizimin e tij për një fitore në ndeshjen që do të zhvillohet në Angli. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2012, ora 15:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori