Milan merr lajmin e shumëpritur nga Donnarumma
Donnarumma tregohet i rritur dhe nuk lejon vendimet që do ti marrin të tjerët. Këtë fakt e vërtetojnë dhe mediat në Itali.

Sipas Sky Sports, Gigio Donnarumma nuk do të takohet me Milanin, agjentin e tij Raiola dhe familjen e tij. Gigiofakt njoftoi vetëm Mino Raiola që dëshiron të rinovojë dhe nuk sheh nevojë për të përsëritur takimem,shkruan Albeu.com.

Portieri 18-vjeçar thuhet se ka vendosur i bindur për të rinovuar me klubin ku u rrit. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori