Milan në ankth për Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimoviç
Milani, pas ndeshjes me Ajax, është kthyer nga Amsterdami dhe ka nisur përgatitjen në Milanello për ndeshjen e së shtunës kundër Parmës. Lojtarët që luajtën kundër Ajax kanë zhvilluar një stërvitje të lehtë shlodhëse. Për tu vlerësuar është Ibrahimovic I cili ka ndjerë një dhimbje në gjurin e tij gjatë ndeshjes me Ajax, por gjithsesi nuk ëahtë gjë e rëndë. Ambrosini dhe Pato kanë vazhduar stërvitjen e diferencuar kurse pjesa tjetër e grupit është ok.
Shtuar më 29/09/2010, ora 14:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori