Milan nis "pazarin" me Bologna-n, ja çfarë synohet
Mega-ofertë në vigjilje të ndeshjes së javës së ardhshme në Serie A, Milan-Bologna. Sipas asaj që raporton "Sport Mediaset", klubi kuqezi i ka propozuar ekipit emilian huazimin e Nocerino, Suso dhe Jose Mauri dhe po pret përgjigje.

Nga ana tjetër, Bologna kërkon edhe japonezin Keisuke Honda, i ndjekur edhe nga Valencia e West Ham, përcjell Portali Albeu.

Nga kampi anglez nuk ka të reja megjithëse gjithçka mund të ndodhë gjatë merkatos së janarit. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2015, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori