E FUNDIT/ 159 raste të reja me koronavirus në Shqipëri
Milan: Një bukuroshe ikën, një tjetër vjen (FOTO LAJM)

Nuk është më Melissa Satta në tribunën Vip të San Siros, pas ikjes së Kevin Prince Boateng drejt Schalke 04, por tifozët e Milan kanë me çfarë të ngushëllohen. Ikën një bukuroshe dhe vjen një tjetër: Federica Nargi, e dashura e sulmuesit të ri të Milan, Alessandro Matri.

Ish juventini e nisi nga stoli ndeshjen kundër Cagliarit por show-girli italian nuk mungoi në tribunë, si një tifoze e flaktë e kuqezinjëve. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2013, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori