Milan nuk do paguaj 40 milion per Xhekon
Albeu.com
Xheko nuk do ti bashkohet milanezëve pasi klubi nga Italia nuk është i gatshëm të paguaj çmimin që kërkon Volzburgu. Lojtari nga Bosnja, i shumë kerkuar nga skuadrat e mëdha Evropiane e posaçërisht Milani, është ...... shumë i shtrenjtë dhe për këtë arsye, Milan ka hequr dorë nga ky lojtar.

Interesimin për sulmuesin e Volsburgut e ka shprehur dhe trajneri i skuadres së Celsit, Karlo Anceloti, por e ardhmja e lojtarit do vendoset në fund te këtij sezoni.
Shtuar më 09/02/2010, ora 23:44
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori