Milan nuk heq dorë nga Ljajiç
Milan nuk heq dotë nga talenti serb i Fiorentinës Adem Ljajiç. Pavarësisht se çështja Robinho nuk është mbyllur ende zyrtarisht me klubin brazilian të Santos sërish kuqezinjtë nuk duan t'iu ikë nga dora futbollisti i Fiorentinës.

Sipas asaj që shkruan gazeta më e madhe sportive në Itali "La Gazzetta dello Sport", Adriano Galliani dhe Prade janë kanë komunikuar edhe dje me njëri-tjetrin nëpërmjet telefonit për të çuar përpara tratativat.

Milan synon të ketë një tredhëmbësh shumë të ri në sulm të përbërë nga Ljajiç-El Shaarawy-Balotelli. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2013, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori