Milan nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Atalantas (VIDEO)
Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia".

Është përsëri sulmueis polak, Krzysztof Piatek në minutën e 61' që shënon golin e dytë personal.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 66'. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori