Milan nuk vonon, kalon përsëri në avantazh ndaj Atalantas (VIDEO)

Pëlqej
Milan ka kaluar përsëriavantazh ndaj Atalantas në "San Siro".

Ai që ka shënuar këtë herë është mesfushori Bonaventura në minutën e 61'.

Ndehsja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2018, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori