Milan, pikët vijnë në minutat e fundit (FOTO LAJM)

Torino-Milan (2-2) Muntari 88'
Pëlqej
Kthesa e rradhës për Milanin e Massimiliano Allegrit: sipas një hulumtimi të Portalit "Albeu.com", me penalltinë e realizuar nga Mario Balotelli në sfidën e mbrëmshme Champions kundër Ajax numri i golave që kuqezinjtë kanë shënuar në dhjetë minutat e fundit të ndehsjeve të këtij sezoni shkon në 8.

Kujtojmë ndeshjet me Torinon, Napolin dhe Boloognan në Serie A si dhe golat e shënuar në dy ndeshjet e para të Champions League kundër Celtic dhe së fundmi Ajax.

Por nga tetë golat e shënuar në fundin e ndeshjeve Milan ka mundur të marrë vetëm 6 pikë, ndërsa në ndeshjen kundër Napolit edhe pse Balotelli shënoi në minutën e 90 skuadra e Allegrit doli pa asnjë pikë të fituar. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2013, ora 11:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori