Milan po tenton të transferoj Moratan
Pas Juventusit dhe Napolit duket se edhe Milan është duke tentuar për ta transferuar sulmesin spanjol, Alvaro Moratan.

Siç raporton "Corriere dello Sport", Milan është në ndjekje të Moratas dhe do të tentojnë ta sjellin në San Siro duke i garantuar atij se do të startojë në formacionin bazë në çdo ndeshje.

Sulmuesi spanjoll është ndërlidhur se do të kalojë në Itali pas dështimit të tij në klubin londinez të Chelseat. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2018, ora 17:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori