Milan rivalizon Juventusin dhe Interin për Florenzin
Milan i është bashkuar garës Juventusit dhe Interit për të nënshkruar me mbrojtësin e Romës, Alessandro Florenzin

Sipas mediave italiane, Milan dëshiron Alessandro Florenzin, kontrata e të cilit me Romën skadon verën e ardhshme.

Florenzi është në bisedime me Romën për kontratën e re por palët nuk janë afër për të arritur një marrëveshje, gjë që ka zgjuar interesimin e rivalëve për të.

Pavarësisht interesimit të Milan, Interi mbetet favorit për të nënshkruar me italianin. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori