Milan surprizon në merkaton e janarit, kërkon Agueron
Pëlqej
Sipas të përditshmes britanike “Daily Mail” sulmuesi Sergio Aguero ka përfunduar në shënjestrën e Milan, që po monitoron nga afër argjentinasin për ta sjellë në Serinë A sezonin tjetër, duke qenë i gatshëm të paguajë 100 milionë euro për të.

Në rast se vjen Sanchez, ka shumë gjasaAguero të përfundojë në stol edhe pse këtë sezon sulmuesi ka realizuar deri më tani 7 gola.

Ndaj Milan mund të përfitojë nga kjo situatë për të marrë një sulmues “big” dhe Aguero shihet si përforcimi i duhur. /albeu.com /
Shtuar më 08/10/2017, ora 16:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori