Milan, tani përforcime
Pëlqej
Suksesi kundër Interit në derbi, i cili vinte pas dy vitesh, është festuar në mënyrë të veçantë nga Galliani me një shoqërues shumë të veçantë.Mario Balotelli i cili ka ardhur nga Manchesteri për të asistuar në ndeshje. Milan dhe agjenti i tij,Mino Raiola po punojnë për ti plotësuar dëshirën Balotellit, të vishët më fanellën kuqezi që nga viti i ardhshëm, ndërsa për zëvendësimin e Inzaghit që në Janar, drejtuesve të Milanit u pëlqen sulmuesi i Torinos,Rolando Bianchi.(albeu.com)
Shtuar më 15/11/2010, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori