Milan-Torres, arrihet akordi
Pëlqej
Milan afrohet me Fernando Torresin. Takimi i sotëm mes agjentit të futbollistit dhe drejtuesve të klubit kuqezi kanë sjellë edhe akordin paraprak mes palëve, raporton "La Gazzetta dello Sport".

Pas këtij takimi përfaqësuesit e sulmuesit spanjoll do të fluturojnë drejt Londrës për të bindur tashmë edhe drejtuesit e Chelsea-t.

Mesa duket zëvëndësuesi i Mario Balotellit do të jetë pikërisht "El Nino". /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori