Milan transferoi jo vetëm Musacchio-n, por dhe bukuroshen Irene (FOTO LAJM)

Musacchio gjatë kësaj vere ka qenë transferimi i parë i drejtuesve të rinj kinezë të kuqezinjve, teksa cilësohet si një blerje e goditur.

Së bashku me të në qytetin e Milanos, do të zbarkojë dhe bukuroshja Irene Gonzalez. E fejuara e ish-mbrojtësit do të zbukurojë edhe më shumë tribunat e "San Siros", raporton Albeu.

Ajo ka forma fantastike, dhe ka filluar që tani të marrë vëmendjen e mediave italiane për format e saj perfekte. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2017, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori