Milan turperon Juven para tifozeve te vet (VIDEO)
Albeu.com
Juventus pëson një disfatë të rëndë para tifozëve të vet në Stadiumin Olimpik të Torinos, në derbin e javës me skuadrën e Milanit. Goli i parë për Milanin u shënua nga Alessandro Nesta në minutën e 29-të, ndërsa i dyti dhe i treti nga Ronaldinho në minutën e 72-të dhe 88-të.
Pas kësaj humbje, Juventus mbetet 4 pikë mbrapa Milanit, i cili bashkë me Napolin rradhitet në vend të katërt.


Ja golat:


Shtuar më 11/01/2010, ora 04:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori