Milan vazhdon me formen e dobet (VIDEO)
Albeu.com
Milan edhe këtë javë ka vazhduar me formën e dobët në Serie A, duke nxjerrë vetëm një pikë përballë Atalantas, pasi ndeshja përfundoi me rezultat të barabartë 1-1.
Golin për Atalantën e shënoi Simone Tiribocchit (21’) ndërsa goli i "shpëtimit" për Milanin erdhi nga Ronaldinho në minutën e 83-të.

Atalanta që nga minuta e 40-të luajti me 10 lojtarë pasi nga loja u përjashtua Ivan Radovanovic.Ja golat dhe momentet krzesore te ndeshjes:

Shtuar më 05/10/2009, ora 04:29
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori