Milan vazhdon me humbje (VIDEO)
Skuadra e Milanit ka vazhduar me humbje edhe këtë javë. Milan u mposht sonte në shtëpi nga Genoan me rezultat 3 me 1.

Për Genoan shënuan Andrea Bertolacci (’37), M’Baye Niang (’49) dhe Iago Falque, ndërsa për Milanin realizoi Philippe Mexes.

Jeremy Menez u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 72-të.

Milani tani ka 43 pikë në tabelë dhe mbetet prapa në garën për top-pesëshe. /albeu.com/
Shtuar më 29/04/2015, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori