Milan, vjen djaloshi fenomen
Hachim Mastour, 14-vjeç, duket se është fenomeni i vogël, i cili ka entuziasmuar vëzhguesin e Milan, Mauro Bianchessi. Djaloshi, prodhim i fëmijëve të Reggiana, klub me të cilin Administratori i Milan ka marrëdhënie shumë të mira.

Sipas mediave italiane, Mastour mund të mbërrijë së shpejti te kuqezinjtë duke mposhtur kështu edhe konkurrencën e Real Madrid dhe Manchester City, dy klube që interesoheshin për 14-vjeçarin. /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2012, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori