Milan zhgënjen në San Siro (VIDEO)
Milan nuk e ka filluar mbarë ketë sezon pasi sonte është mposhtur në fushë të vet nga Atalanta me rezultat minimal 1-0, humbje e dytë kjo këtë sezon.

Goli i vetëm i ndeshjes është shënuar nga Luca Cigarini në minutën e 64-të.

Pas xhiros së tretë, Milani ka shënuar një fitore dhe ka pësuar dy humbje, duke grumbulluar deri më tani vetëm tri pikëve. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2012, ora 22:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori