Milan zyrtarisht e largon dhe një lojtarë tjetër
Andrea Bertolacci zyrtarish kthehet në Genoa.

Klubi Ligurian ka zyrtarizuar marrëveshjen me Milanin për huazimin e mesfushorit. Ish lojtari i krahut të AC Milan lë rosonerot pas dy sezonesh, përcjell Albeu.com.

Bertolaci ka dhe përvojën e mëhershme në Genoa. Bertolacci luajti 88 ndeshje dhe shënoi 12 gola. /albeu.com/
Shtuar më 15/07/2017, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori