Milan, "zyrtarizohet" mbërritja e Suso-s
Pas shumë lajmeve të mbërritura nga Anglia, edhe kanali zyrtar kuqezi "Milan Channel" ka konfirmuar mbërritjen në korrik të talentit spanjoll të Liverpool, Suso.

Milani ka gjetur akordin me futbollistin, i cili mund të mbërrijë në Milanello që gjatë merkatos së janarit në parametra zero, në rast se klubi kuqezi dhe Liverpool gjejnë gjuhën e përbashkët.

Priten zhvillime të reja në ditët në vazhdim.../albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori